Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana Rio de Janeiro jest położony mniej niż 1 km od takich obiektów jak Plaża Copacabana – stanowisko ratownicze nr 4, maksymalnie 5 min spacerem od stacji metro Siqueira Campos. Obiekt położony jest w ciągu około 10 min jazdy od dworca kolejowego Estação D Pedro II i tuż za rogiem od przystanku autobusowego BRS 1 Figueiredo Magalhaes.
Apartament leży w dzielnicy Copacabana, 15 min jazdy od lotniska Dumont. Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana mieści się 2 km od takich miejsc jak Pomnik Carlos Drummond de Andrade. Prawie 25 min pieszo od tego apartamentu znajduje się Kolejka linowa na górę Głowa Cukru.
W obiekcie jest 1 łazienka.
Ten apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.
- Lokalne atrakcje
- Plaża Praia Vermelha2,7 km
- Aterro do Flamengo4,9 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont11 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II8 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana obejmuje kuchnię?
Tak, Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana?
W Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana może zostać zakwaterowanych maksymalnie 3 odwiedzających. - ❓
Czy na terenie Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana znajduje się ogród?
Tak, w Aluguel De Apartamento Conjugado Copacabana znajduje się botaniczny.